Žalumos centras

Оптовая торговля зеленью

Упаковка. импорт. экспорт

О нас

Istorija

Bendrovė įsteigta 2011 metais. Nuo veiklos pradžios įmonė užsiima žalumynų ir daržovių importu, eksportu, pakavimu ir didmenine prekyba Baltijos šalyse. Įmonė plečiasi, todėl taip pat galime pasiūlyti sandėliavimo ir transporto paslaugas.

Partneriai

Įmonės partneriai ilgaamžiai įvairių sričių profesionalai.

Pagrindinis UAB ,,Žalumos centras” partneris – A. Klapatausko ūkis, nuo 2006 metų auginantis ir tiekiantis savo klientams šviežias Klaipėdos rajone užaugintas daržoves ir žalumynus.

Įmonė taip pat dirba su kitais Lietuvos ir užsienio daržovių, žalumynų augintojais, Lietuvoje ir užsienyje veikiančiomis įvairiomis įmonėmis.

Pajėgumai

Bendrovėje įrengtos rankinės ir automatizuotos pakavimo linijos, kuriuose pagal kiekvieno kliento individualų poreikį pakuojame įvairius žalumynus. Prisitaikome prie klientų, kuriame dizainus pakuotėms, keičiame žalumynų kiekį pakuotėse.

Bendrovė turi nuosavą krovinių automobilių autoparką, tačiau taip pat naudojasi partnerių logistikos srityje paslaugomis. Visi įmonės automobiliai palaiko temperatūrinius režimus.

Įmonė Klaipėdoje valdo sandėlį su temperatūra palaikančiomis patalpomis bei krovimo rampomis. Taip pat naudojamės partnerių temperatūrą palaikančiais ir maisto produktų laikymui pritaikytais sandėliais.